„Az Innomechanika Kft. igyekszik szervezeti felépítését nem hierarchikus rendszerben felépíteni. Önálló csoportok dolgoznak az adott területen és a közös küldetés érdekében egymást segítve érjük el eredményeinket. Dolgozóinkra a Cég nagyköveteiként tekintünk. Az Ő szakértelmük és szenvedélyük képezik sikereink alapját és Vállalatunk legfontosabb erejét. Együttműködésünk az átláthatóságon, a kölcsönös bizalmon és elismerésen alapul. Minden munkatársunkhoz tisztelettel fordulunk. Ezért gyakoroljuk az együttműködést és a nyílt kommunikációt a vállalat minden szintjén. Ennek a párbeszédnek részeként rendszeres tájékoztatást adunk üzleti és pénzügyi teljesítményünket illetően. Ígéreteinket betartjuk, és felelősséget vállalunk a döntéseinkért. Így építjük a bizalmat, amelyet mindennap újra és újra ki kell érdemelnünk.

Mindeközben képessé kell tennünk munkatársainkat arra, hogy a tőlük telhető legjobbat nyújthassák. Fontos, hogy vállalatunk minden tagja ismerje a Társaság küldetését, feladatainkat közösen fogalmazzunk meg és vezetőként teremtsünk átlátható értékelési rendszert, amellyel ösztönözni tudjuk munkájukat.”

Bodócs Zoltán ügyvezető igazgató

Minőségbiztosítási csoportvezető

Feladatok:

  • ISO 9001:2015 szabvány szerinti minőségirányítási rendszer működtetése
  • kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal, reklamációk kezelése
  • beszállítói és vevői auditokon való részvétel
  • minőségirányítási és műszaki dokumentációk készítése, kezelése
  • belső auditok lefolytatása
  • minőségellenőrök munkájának felügyelete

Elvárások:

  • gépésztechnikus/gépészmérnök végzettség
  • ISO 9001 szabvány és minőségirányítási technikák ismerete
  • termelő cégnél, minőségirányítási területen szerzett tapasztalat
  • precizitás, folyamatszemlélet, határozott fellépés
  • angol és/vagy német nyelvtudás és SAP rendszer ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, félévente célprémium
  • fiatal, motivált csapat, szakmai fejlődési lehetőség
  • inspiráló, színvonalas munkakörnyezet, innovatív technológia

Munkavégzés helye: Gyöngyös