„Az Innomechanika Kft. igyekszik szervezeti felépítését nem hierarchikus rendszerben felépíteni. Önálló csoportok dolgoznak az adott területen és a közös küldetés érdekében egymást segítve érjük el eredményeinket. Dolgozóinkra a Cég nagyköveteiként tekintünk. Az Ő szakértelmük és szenvedélyük képezik sikereink alapját és Vállalatunk legfontosabb erejét. Együttműködésünk az átláthatóságon, a kölcsönös bizalmon és elismerésen alapul. Minden munkatársunkhoz tisztelettel fordulunk. Ezért gyakoroljuk az együttműködést és a nyílt kommunikációt a vállalat minden szintjén. Ennek a párbeszédnek részeként rendszeres tájékoztatást adunk üzleti és pénzügyi teljesítményünket illetően. Ígéreteinket betartjuk, és felelősséget vállalunk a döntéseinkért. Így építjük a bizalmat, amelyet mindennap újra és újra ki kell érdemelnünk.

Mindeközben képessé kell tennünk munkatársainkat arra, hogy a tőlük telhető legjobbat nyújthassák. Fontos, hogy vállalatunk minden tagja ismerje a Társaság küldetését, feladatainkat közösen fogalmazzunk meg és vezetőként teremtsünk átlátható értékelési rendszert, amellyel ösztönözni tudjuk munkájukat.”

Bodócs Zoltán ügyvezető igazgató

Élhajlító gépkezelő

Innovatív, újonnan létesült üzemrészünkbe, a legmodernebb német gépekhez
élhajlító gépkezelőt keresünk.

Feladatok:

  • új Trumpf lemez élhajlító gép kezelése, termékek felprogramozása
  • munkadarabok mérése, ellenőrzése

Elvárásaink:

  • cnc élhajlító gép kezelésében szerzett tapasztalat
  • rajzolvasási ismeret, precizitás

Modern, családias munkakörnyezet, stabil vállalati háttér, fejlődési és előrelépési lehetőség.

Kiemelt bérezés, 13. és 14. havi fizetés, cafeteria.